ÖVRIGT / Leksaker / Teddybjörn 8078465
nr 807 8465
Teddybjörn
Steiff, höjd: 50 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 11 februari 2013
kl 20:56:04
1.000 kr
1.300 kr
1.500 kr
2.200 kr
1.900 kr